42 %
تخفیف
20,000 تومان
35,000 تومان
9 خرید
جزییات تخفیف
 • هر کد تخفیف برای یک نفر و یکی از خدمات قابل استفاده است.
 • امکان خرید چند کد تخفیف وجود دارد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مطب تماس بگیرید.
 • بعد از خرید و قبل از مراجعه لطفا هماهنگی های لازم را انجام دهید.
 • امکان عودت کد تخفیف خریداری شده وجود ندارد.
 • برای انتخاب خدمات گوناگون روی گزینه "افزودن به سبد خرید کلیک کنید"

 

بشر تاکنون روش های زیادی برای رفع موهای زائد ابداع کرده است، برخی روش ها موقتی و قدیمی هستند عبارتند از : اپیلاسیون، کرم ها و پودرهای موبر، بند انداختن و همچنین استفاده از موچین و تیغ اصلاح، محلول های شیمیایی و موکن های خانگی . اما استفاده از روش های مذکور باعث رشد مجدد موهای زائد شده و هر کدام از این روش ها می تواند با عوارض و حساسیت هایی را ایجاد کند .

لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است که در سال های اخیر تقاضا براى لیزر موهای زائد افزايش زیادی داشته است. که باعث خلاص شدن از سالن های اپیلاسیون، تیغ، مومک، موبر و دستگاه اپیلیدی همچنین جوش ها و موهای زیر پوستی می شود.

شرایط استفاده
 • هر کد تخفیف برای یک نفر و یکی از خدمات قابل استفاده است.
 • امکان خرید چند کد تخفیف وجود دارد.
 • جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره مطب تماس بگیرید.
 • بعد از خرید و قبل از مراجعه لطفا هماهنگی های لازم را انجام دهید.
 • امکان عودت کد تخفیف خریداری شده وجود ندارد.
شماره تماس: 09172090733 - 09175198979 - 07633634386
آدرس: تقاطع اتوبوسرانی - جنب شیرینکده - ساختان پزشکان ارم - طبقه 5 - واحد 3
توضیحات تکمیلی لیزر موهای زائد دکتر سعیده شهراد

اصل کلی لیزر مو، گرماکافت نوری انتخابی (SPTL) است که تطبیق طول‌ موج معینی از نور و طول ‌مدت پالس به منظور حصول اثر بهینه بر روی بافت هدف با حداقل اثر روی بافت مجاور است. لیزرها ممکن است منجر به آسیب محلی به وسیله حرارت‌ دهی انتخابی ماده هدف انتخابی (ملانین) در قسمتی شوند که منجر به رشد مو می‌شود (فولیکل) و در همین حال بقیه‌ ی پوست را حرارت نمی‌دهند. نور به وسیله اجسام تاریک جذب می‌شود از این رو انرژی لیزر ممکن است به وسیله‌ی ماده‌ ی تیره‌ی موجود در پوست جذب شود که با سرعت و شدت خیلی بیشتری می‌باشد. این ماده هدف تیره یا کروموفور ممکن است به صورت طبیعی وجود داشته باشد یا اینکه به صورت مصنوعی ایجاد شود.

ملانین به عنوان کروموفور اصلی برای لیزرهای مو موجود در بازار در نظر گرفته می‌شود. ملانین به صورت طبیعی در پوست وجود دارد و رنگ پوست و مو را بوجود می‌آورد.لیزر، تنها موی سیاه یا قهوه‌ای را می‌توان از بین برد. لیزر با موی خشن تیره بهترین عملکرد را دارد. پوست روشن و موی تیره یک ترکیب ایده‌آل و موثر می‌باشند و بهترین نتایج را تولید می‌کنند.

بسیاری از بیماران رشد مجدد کامل مو را در قسمت‌های لیزر شده خود سال‌ها پس از درمان تجربه می‌کنند. این امر بدین معناست که با وجود اینکه لیزر مو با این دستگاه‌ها به طور دائمی مجموع تعداد موهای بدن را کاهش می‌دهد با این حال آنها منجر به از بین بردن دائمی تمام موها نمی‌شوند.

لیزر مو به خاطر سرعت و اثربخشی خود محبوب شده است هرچند که میزانی اثربخشی وابسته به مهارت و تخصص اپراتور لیزر و انتخاب و موجودیت تکنولوژی‌های مختلف لیزر بکار رفته برای این عمل می‌باشد.

نظرات
0 دیدگاه
گمبرون تخفیف
اولین نفری باشید که برای این تخفیف دیدگاه مینویسید
تخفیف های مرتبط "لیزر موهای زائد دکتر سعیده شهراد"